ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ "BALKANS MONEY SHOW 2017" 19-21 ΜΑΙΟΥ HYATT REGENCY THESSALONIKI.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΛΛΑΓΕΣ ΩΣ ΤΙΣ 18 ΜΑΙΟΥ

¨'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

REGENCY BALLROOM

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-14.00

TEI ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14.00-16.00

KΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ

Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΕΛΕΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ

ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

ΚΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

16.00-18.00

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΞΑΓΩΓΕΩΝ

ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

18.00-20.00

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21.00-23.00

ΚΛΕΙΣΤΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ-ΔΕΞΙΩΣΗ

ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

ΟΜΙΛΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ

ΚΟΥ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ

'''''''''''''''''''''''''''''''''

ΒΑLLROOM 1

'''''''''''''''''''''''''''''''''

 

9.00-17.00

ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ

17.00-20.00

ΣΕΜΑ

20.00-23.00

ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

'''''''''''''''''''''''''''''''''

BALLROOM 3

''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-16.00

ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ

16.00-19.00

MEGABROKERS

19.00-21.00

ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

'''''''''''''''''''''''''''''''''''

EPHESUS 1-2

'''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-18.00

ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ

18.00-20.00

ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΝΔ

20.00-22.00

ΟRGANOTECNICA

'''''''''''''''''''''''''''''''''''

AFICIONADO

'''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-12.00

ORGANOTECNICA

12.00-17.00

KENΤΡΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΚΛΕΙΣΘΕΝΗ

ΦΟΡΟΥΜ ΔΗΜΟΙ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ

18.00-20.00

ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

20.00-22.00

ΕΒΕΧΑ-ΕΙΧΕ

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 1-2

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-15.00

FORUM TRAINING & CONSULTING

ΕΣΠΑ 2014-2020

15.00-18.00

POSITIVITY COACHING

18.00-20.00

TRADERS

20.00-22.00

TRADESTATION

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

EPHESUS III

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-16.00

FORUM TRAINING & CONSULTING

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΕΛΕΧΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ, ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ,

ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΚΡΑΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

16.00-20.00

FORUM TRAINING & CONSULTING

ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΖΩΑ

20.00-22.00

ΠΑΡΙΣ ΤΣΟΓΚΑΡΛΙΔΗΣ

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

EPIDAYRUS 3

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-12.00

MONEYLAB

12.00-14.00

ANDRONIKI

14.00-16.00

FCND

16.00-18.00

ISOSOFT

18.00-20.00

ΑΝΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

20.00-22.00

ΝΕΑ ΓΕΝΝΙΑ

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

BOARDROOM

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-12.00

ΦΟΡΟΥΜ ΔΗΜΩΝ

12.00-14.00

ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

14.00-17.00

ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ

18.00-20.00

ΘΕΜΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΕΝΑΣ

20.00-22.00

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''

FOYER

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-22.00

HUMAN STORIES

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''

PREFUNCTION

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-22.00

ART FORUM

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

MAIN LOBBY

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-22.00

DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΙΟΥ

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

REGENCY BALLROOM

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-12.00

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΚΤΙΜΗΤΙΚΗΣ

12.00-14.30

MARKETING CLUB

14.00-17.00

ANATOΛΙΚΟ

17.00-20.00

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΠΑ

ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

21.00-23.00

ΚΛΕΙΣΤΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ-ΔΕΞΙΩΣΗ

ΕΒΕΘ-ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

ΒALLROOM 1

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-12.00

ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

12.30-15.30

ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

EUROBANK-ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ

16.00-18.00

POSITIVITY COACHING

18.00-22.00

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΩΝ & ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ

NEOFORUM.GR-NUNTIUS-KEYSTOCK

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

BALLROOM 3

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-11.00

MONEYLAB

11.00-13.00

AKHΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

13.00-15.00

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

15.00-18.00

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

18.00-20.00

ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

20.00-22.00

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

ΕPHESUS 1-2

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-17.00

KΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ

17.00-19.00

ΕΛΛΗΝΟΤΟΥΡΚΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

19.00-21.00

ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

¨'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

AFICIONADO

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-12.00

ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

12.00-15.00

IFA ACADEMY

15.00-18.00

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ

18.00-20.00

ΚΕΠΑ-ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

20.00-22.00

LIVING POSTCARDS

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

EPIDAYRUS 1-2

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-12.00

ORGANOTECNICA

12.00-14.00

MANAGERS OFFICE

14.00-16.00

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

16.00-18.00

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

18.00-20.00

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

20.00-22.00

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

ΕPHESUS 3

''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-12.00

IN4CAPITAL

12.00-14.00

AXA SOLAR ENERGY

14.00-18.00

GREEK TRADER

18.00-20.00

AΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.00-22.00

ΑΓΡΟΡΑΜΑ

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

EPIDAYRUS 3

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-14.00

ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

14.00-16.00

ΚΥROS LAW OFFICES

16.00-18.00

LABRECO

18.00-21.00

GREEK TRADER

21.00-22.00

TRADERS

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

BOARDROOM

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-12.00

NEW YORK COLEGE

12.00-14.00

ΕΛΛΗΝΟΣΕΡΒΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

14.00-16.00

FCND

16.00-18.00

IFA ACADEMY

18.00-20.00

ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

20.00-22.00

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

FOYER

"""""""""""""""""""""

9.00-22.00

HUMAN STORIES

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''

PREFUNCTION

''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-22.00

ART FORUM

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

MAIN LOBBY

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

KΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΙΟΥ

΅¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

REGENCY BALLROOM

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-12.00

ΕΜΠΟΡΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

12.00-14.30

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

14.30-17.00

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΡΕΥΝΩΝ

17.00-19.00

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

19.00-21.00

ORGANOTECNICA

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

BALLROOM 1

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-11.00

KYKΛΟΦΟΡΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ

11.00-13.00

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ

13.00-20.00

ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ

20.00-22.00

ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

ΒALLROOM 3

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-12.00

ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

12.00-14.00

ΠΡΟΞΕΝΙΚΑ ΣΩΜΑΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14.00-16.00

ΕΠΠΑ

16.00-18.00

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

18.00-21.00

MYRO ART

''''''''''''''''''''''''''''''''''

EPHESUS 1-2

''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-12.00

ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

12.00-14.00

ΚΕΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

14.00-16.00

ΕΡΓΑΝΗ-ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

16.00-18.00

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

18.00-20.00

ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

20.00-22.00

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΗΣ

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

¨''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

AFICIONADO

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-12.00

MONEYLAB

12.00-14.00

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

14.00-16.00

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΡΕΥΝΩΝ

16.00-18.00

POSITIVITY COACHING

18.00-20.00

ORGANOTECNICA

20.00-22.00

MONEY LAB

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

EPIDAYRUS 1-2

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-12.00

ΦΟΡΟΥΜ ΔΗΜΩΝ

12.00-14.00

΅ΠΟΤΕ και ΠΩΣ πρέπει να ασχοληθούμε -και πάλι- με το Χρηματιστήριο;

Την παρουσίαση θα κάνει ο οικονομολόγος κ. Γιάννης Σιάτρας

Οργανωτής: EuroCapital Κόδρος ΑΕΕΔ

14.00-16.00

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ

16.00-18.00

ΕΛΛΗΝΟΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

18.00-20.00

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ

20.00-22.00

ORGANOTECNICA

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

EPHESUS 3

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-12.00

ΕΠΠΑ

12.00-14.00

MORE

ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΡΟΥΜΑΝΙΑ

14.00-16.00

ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΚΡΙΣΕΩΝ

16.00-18.00

GANO EXCEL GREECE

18.00-20.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ

20.00-22.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΛΕΣΧΗ 

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

EPIDAYRUS 3

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-12.00

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

12.00-14.00

ΕΕΠΑΜΑ

14.00-16.00

FCND

16.00-18.00

ΕΝΩΣΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ

18.00-20.00

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

20.00-22.00

VALANTIS TOPALIDIS

'''''''''''''''''''''''''''''''''''

BOARDROOM

''''''''''''''''''''''''''''''''''''

10.00-12.00

BALATSINOS

12.00-14.00

ΟΜΝΥΩ

14.00-16.00

ΓΙΩΡΓΑΣ ΚΟΚΚΑΣ

16.00-18.00

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ

18.00-20.00

ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

20.00-22.00

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

FOYER

''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-20.00

 

HUMAN STORIES

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''

PREFUNCTION

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

9.00-22.00

ART FORUM

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

MAIN LOBBY

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

 

DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ EURASIAΝ MONEY SHOW 2017. ATHENS HILTON 7-9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ. ΣΑΒΒΑΤΟ 7, ΚΥΡΙΑΚΗ 8, ΔΕΥΤΕΡΑ 9 1 2017.
ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ, ΕΟΤ, ΕΛΛΗΝΟΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΩΝ.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
_______________________________________________________
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Α
---------------------
11.00-14.00 LIBERAL
14.30-17.30 TO ΠΟΤΑΜΙ
18.00-20.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
20.00-23.00 UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
----------------------
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
----------------------
10.30-13.30 ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ "ΙΕΚΕΘ"
13.30-17.30 ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
18.00-20.00 NUNTIUS ΑΧΕΠΕΥ
-----------------------
GALAXY
-----------------------
9.00-12.00 ΟRGANOTECNICA GROUP
12.00-14.00 ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
14.00-16.00 ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
16.00-17.30 ΟRGANOTECNICA GROUP
18.00-20.00 "ΘΕΛΩ" ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΡΙΝΑ ΛΙΟΥΤΑ
20.00-22.00 UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
------------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Β
------------------------
10.00-18.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 MANAGERS OFFICE
20.00-22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ-ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ
------------------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ C
------------------------------
9.00-12.00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00-14.00 EURASIAN MONEY SHOW
14.00-16.00 ΧΟΡΧΕ - ΜΑΘΗΣΙΑΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ STRESS
16.00-18.00 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ-CULTURE CLUB
18.00-20.00 LAVY LITES ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
20.00-22.00 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ
-----------------------------
ΕΡΑΤΩ ΑΒ
----------------------------
10.00-12.00 BAΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΓΕΥΣΙΓΝΩΣΙΑΣ ΚΡΑΣΙΟΥ ΜΑΝΟΣ ΚΕΝΤΙΚΕΛΕΝΗΣ HEAD SOMMELIER, COSTA NAVARINO-NAVARINO DUNES
12.00-14.00 ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΚΡΑΣΙΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΑΝΟΣ ΚΕΝΤΙΚΕΛΕΝΗΣ HEAD SOMMELIER, COSTA NAVARINO-NAVARINO DUNES
14.00-16.00 ΜΑΝΟΣ ΚΕΝΤΙΚΕΛΕΝΗΣ HEAD SOMMELIER, COSTA NAVARINO-NAVARINO DUNES
16.00-18.00 KYROS LAW OFFICES
18.00-23.00 ΔΗΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ-Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ RUGBY ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
------------------------------
ΕΡΑΤΩ C
----------------------------
9.00-12.00 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ
ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
12.00-14.00 ΘΕΜΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
14.00-16.00 OPEN TOURISM
16.00-18.00 FARANTOURIS INSURANCE & FINANCIAL SERVICES
18.00-20.00 ANAΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ
20.00-22.00 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
---------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 1-5
---------------------------
9.00-12.00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12.00-14.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
14.00-16.00 POSITIVITY
16.00-18.00 EΛΛΗΝΟΤΟΥΡΚΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
18.00-20.00 EΛΛΗΝΟΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
20.00-22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
---------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2-4
---------------------------
9.00-18.00 ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
18.00-20.00 ΜΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ
20.00-22.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ
-----------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 6
-------------------------
9.00-12.00 FCS FACILITY
12.00-`14.00 EQUAL SOCIETY
14.00-16.00 MΟΣΧΟΥΛΑ ΜΠΕΣΤΑ
16.00-18.00 ΜΟΥΣΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
18.00-20.00 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟΥ ΠΑΣΤΕΡ
20.00-22.00 ΔΗΜΟΒΟΥΛΕΙΟ ΠΟΛΙΤΩΝ
-------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3
------------------------
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
-------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 4
--------------------------
9.00-14.00 ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
14.00-18.00 GreekTrader.gr - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΑΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
18.00-20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΓΕΝΕΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
20.00-22.00 MAGIC LAMP
---------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 3
---------------------------
9.00-12.00 RELY ON
12.00-14.00 Art InSide Business MIKE PETRAKIS ARTIST-DIRECTOR OF ART INSIDE BUSINESS, PROJECT MANAGER AT Arts2B
14.00-16.00 ΔΩΡΑ ΠΛΑΓΙΩΤΗ NPL PRACTITIONER
16.00-18.00 INSPIRE YOUR LIFE
18.00-20.00 KAΡΑΤΣΩΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
20.00-22.00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗ
-------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 2
-------------------------
9.00-22.00 INSPIRE YOUR LIFE BY MONEY SHOW
--------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 1
-------------------------
9.00-22.00 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
--------------------------
ΙΚΑΡΙΑ
---------------------------
9.00-12.00 ORGANOTECNICA
12.00-14.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
14.00-16.00 P/WORK
16.00-18.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
18.00-22.00 ΙNSPIRE YOUR LIFE
----------------------------
KΩΣ
--------------------------
9.00-14.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΙΕΚ
14.00-22.00 MONEYLAB
--------------------------
ΠΑΤΜΟΣ
-------------------------
9.00-22.00 GreekTrader.gr - ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ TRADING
_____________________________________________________
----------------------------------------------------------------------------------------
KYΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
-----------------------------------------------------------------------------------------
_____________________________________________________
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Α
---------------------
9.00-14.00 ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
14.30-17.30 IFA ACADEMY
18.00-20.00 b2b MEETINGS
------------------------
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
----------------------
9.00-12.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
12.00-14.00 ΚΕΔΕ - EΔΔΥΠΠΥ
14.00-16.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΕΦΑ
16.00-20.00 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΕΘΝΩΝ
20.00-24.00 BARBER & BRIBAL EVENING SHOW PARTY
-----------------------------
GALAXY
----------------------------
9.00-12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
12.00-14.00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
14.00-16.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
16.00-18.00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ
18.00-20.00 ΜΚΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΗ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
20.00-22.00 UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
-------------------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Β
------------------------------
9.00-14.00 ΕΦΕΕΑ ΕΝΩΣΗ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
14.30-17.30 IFA ACADEMY
18.00-23.00 Β2Β MEETINGS
----------------------------------
TΕΡΨΙΧΟΡΗ C
--------------------------------
9.00-12.00 ΚΟΙΝΑΚΗΣ ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
12.00-14.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
14.30-17.30 IFA ACADEMY
18.00-23.00 B2B MEETINGS
---------------------------------
EΡΑΤΩ ΑΒ
----------------------------------
9.00-12.00 ΟΔΙΚ
12.00-16.00 ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΜΕΝΤΗ 24 ΩΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ, ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ
16.00-18.00 MAΙΡΗ ΖΑΠΙΤΗ
18.00-20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ DR. JIRINA PREKOP, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΑΓΑΠΗΣ
20.00-22.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ
-----------------------------
ΕΡΑΤΩ C
-----------------------------
9.00-12.00 ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΕ
12.00-14.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
14.00-16.00 POSITIVITY
16.00-18.00 ΣΑΜΟΣ ΜΑΚΡΙΝΑ ΤΣΙΩΤΑΚΗ
18.00-20.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΞΙΩΝ
20.00-22.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ
------------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 1-5
-----------------------------
9.00-12.00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00-16.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΑΕΚ
16.00-18.00 ΠΕΣΠΑ
18.00-20.00 ΜΚΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
20.00-22.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ
------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2-4
-----------------------
9.00-12.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
12.00-14.00 EuroCapital Ioannis Siatras
14.00-18.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
20.00-22.00 ΑΝΘΙΖΩ BY ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
---------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 6
--------------------------
9.00-12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
12.00-14.00 ΕΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΕΟΤΗΤΑ
14.00-16.00 ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΥΓΕΙΑΣ-ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
16.00-18.00 ΠΡΟΞΕΝΕΙΟ ΕΛ ΣΑΛΒΑΝΤΟΡ
18.00-20.00 ΚΑΛΑΝΕΤΙΚΣ
20.00-22.00 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ CULTURE CLUB
------------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3
------------------------------
9.00-22.00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
----------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 4
-----------------------------
9.00-12.00 ΕΥΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
12.00-14.00 ΚΕΝΤΡΟ ΟΡΘΟΜΟΡΙΑΚΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
14.00-16.00 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ CULTURE CLUB
16.00-18.00 FAIR TRADE HELLAS
18.00-20.00 ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ UNESCO ΤΕΧΝΩΝ, ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ -ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΑΓΟΥΜΙΔΗ
20.00-22.00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΛΕΤΑ
-------------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 3
------------------------------
9.00-12.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
12.00-14.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
14.00-18.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
20.00-22.00 ΕΝΩΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΩΚΙΔΑΣ, DORIC BUSINESS HARMONY
----------------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 1-2
-----------------------------------
9.00-12.00 NUNTIUS ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ
12.00-14.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟ
15.00-17.00 ΤΕΝΙΑ ΜΑΚΡΗ
17.00-19.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
""""""""""""""""""""""""""""""""""
19.00-22.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Θάλεια 2
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
20.00-22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ Θαλεια1
-------------------------------------
ΙΚΑΡΙΑ
-------------------------------------
9.00-12.00 EURASIAΝ MONEY SHOW
12.0015.00 ΙΑΚΕ
15.00-18.00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ
18.00-20.00 ΕΛΙΖΑ ΜΑΡΚΙΔΟΥ
20.00-22.00 INSPIRE YOUR LIFE
-------------------------
KΩΣ
------------------------
9.00-22.00 DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND
--------------------------
ΠΑΤΜΟΣ
--------------------------
9.00-22.00 GreekTrader.gr - ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ TRADING
_______________________________________________________
--------------------------------------------------------------------------------------------
ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
--------------------------------------------------------------------------------------------
_______________________________________________________
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Α
---------------------
9.00-12.30 ΕURASIAN MONEY SHOW
12.30-15.00 IFA ACADEMY
16.00-19.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
19.00-22.00 ΚΕΝΤΡΟ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΜΕΛΕΤΩΝ ΜΑΡΚΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ
-----------------------
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
------------------------
9.00-17.00 ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
18.00-20.00 KΡΗΤΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ
20.00-22.00 ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
--------------------
GALAXY
--------------------
9.00-14.00 ΚΑΡΑΓΙΛΑΝΗΣ
14.00-17.00 ΑΤΤΙΚΟ ΦΥΤΩΡΙΑΚΟ ΠΑΡΚΟ
18.00-20.00 EΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
20.00-22.00 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ-ΟΜΙΛΙΑ ΥΠΟΥΡΓΟΥ κας ΕΛΕΝΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΠΡΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ, ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΕΟΤ κου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ  (ΜΕ ΑΤΟΜΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ)
------------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Β
------------------------
9.00-17.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ-ΙΟΝΙΟΣ BROKERS & FORTIS INSURANCE
20.00-22.00 ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
--------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ C
---------------------
9.00-12.00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00-14.00 ΜΚΟ ΒΙΟΠΟΛΙΤΙΚΗ
14.00-16.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ-FARANTOURIS INSURANCE & FINANCIAL SERVICES
16.00-18.00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ
18.00-20.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ
20.00-22.00 ΑΝΘΟΔΙΚΤΥΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΙΧΟΣ
------------------------
ΕΡΑΤΟ ΑΒC
------------------------
12.00-20.30 A ENERGY INVESTMENTS ΑΝΤΑ ΣΕΙΜΑΝΙΔΗ
20.30-23.00 UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
---------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 4-5-6
----------------------------
9.00-12.00 EURASIAN MONEY SHOW
12.00-14.00 Art InSide Business , Mike Petrakis, Artist, Director of InSide Business, Project Manager at Arts2B.
15.00-17.00 DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND
17.00-22.00 MKO ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ
----------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 1-2
----------------------------
9.00-12.00 ΟΡGANOTECNICA
12.00-14.00 "ΔΥΟ" ΦΟΡΟΥΜ ΥΓΕΙΑΣ 2017
14.00-16.00 NETWORK
16.00-18.00 ΜΚΟ ΑΘΗΝΑ
18.00-22.00 ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ
----------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3
----------------------------
9.00-22.00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
-----------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 4
----------------------------
9.00-14.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝEΠΙΣΤΗΜΙΟ
14.00-16.00 EURASIAN MONEY SHOW
16.00-18.00 ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΛΙΒΑΝΗ
18.00-20.00 FUND MANAGERS AWARDS
20.00-22.00 ΜΠΟΚΑΣ ΓΚΡΟΥΠ
------------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 3
------------------------------
9.00-12.00 RESILIENCE
12.00-15.00 ΠΑΡΟΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
15.00-17.00 ΟΜΝΥΩ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
18.00-20.00 ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
20.00-22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΘΝΟΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ
-------------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 2
--------------------------------
111.00-13.00 POSITIVITY
13.00-15.00 VICTORY PROMISE
15.00-17.00 ΛΙΛΙΚΑ ΑΡΝΑΚΗ
18.00-20.00 ΝΤΙΝΑ ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΠΑΝΟΣ ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΟΜΙΛΙΑ
20.00-22.00 ΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
---------------------
ΘΑΛΕΙΑ 1
--------------------
9.00-12.00 ΣΙΓΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
12.00-14.00 CULTURE POLIS
14.00-16.00 Σεμινάριο Μπύρας, Εισηγητής Νικολά Ραδίσης, BeerBartender
16.00-18.00 TRADERS
18.00-20.00 TRADERS GreekTrader.gr
20.00-22.00 TRADERS
------------------------------
IΚΑΡΙΑ
-------------------------------
9.00-14.00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ
14.00-16.00 ISOSOFT AETMA LAB ΤΕΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
16.00-18.00 RESILIENCE
18.00-20.00 ΕΛΙΖΑ ΜΑΡΚΙΔΟΥ
20.00-22.00 ΑΡΤ ΦΟΡΟΥΜ
---------------------------------
ΚΩΣ
----------------------------------
9.00-22.00 DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND
---------------------------------
ΠΑΤΜΟΣ
-----------------------------------
9.00-22.00 GreekTrader.gr - ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ TRADING
----------------------------------------------------------------------------------
ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ( ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ) ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ "INTERNET NOW"
===================================================
ANΑΛΥΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ MONEY LAB ME TON ΚΩΔΙΚΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ.
ΓΙΑ ΜΗ ΜΕΛΗ ΜΕ ΔΙΑΔΟΧΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ PAGE MONEY SHOW.
==================================================

       

Presentation of the Multi Conference-Expo

   Cyprus Money Show

November 25-27, Nicosia, Cyprus Hilton Hotel

                     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ/OPEN SESSIONS (1-6)

1.        Informality and the Global Economy

        Friday, April 7 at 4 PM - 6 PM EDT

Join Thought4Action as we convene leading global experts in the fields of policymaking, economic development, and finance to discuss the complex challenge of informality and its impacts on the global economy.

Dignified speakers will include:

Willem Buiter, Chief Economist at Citigroup Global

Willem is one of Foreign Policy's 2012 and 2009 Top 100 Global Thinkers. From 2000 until 2005, he served as the Chief Economist for the European Bank of Reconstruction and Development and has guided economics and financial development policy for numerous countries. He has won numerous awards and received the Commander of the British Empire for his ‘services to economics’. He is also a Professor at London School of Economics and Political Science.

Elena Panaritis, Economist, CEO & Founder T4Action.org

Elena has spearheaded several structural reforms; including property rights reform. She was recognized with honors and awards for her unique contribution to transforming crisis stricken markets/economies. Elena received International Best Practice and Innovation awards for the reform application in Peru, from which over 17 million people benefited. She is a pioneer in social entrepreneurship and is known for her success in transforming informal markets into vibrant, growing formal economic and social entities.

Following the panel discussion and Q&A session, 70%, a documentary film teaser will be shown. Complementary drinks will be served following the event. Special thanks to INSEAD alumni for generously sponsoring this event.

2.       Ιnvestment opportunities in Health Tourism regarding specific projects implemented for the first time in Greece.

        Friday, April 7 at 6 PM - 8 PM EDT

       (Presentation: first page)

3.       LIVING POSTCARDS “THE NEW FACE OF GREECE”

Friday, April 7 at 8 PM - 10 PM EDT

''The last years with the crisis in our lives, and the big financial insecurity many people started to ''think outside the box''.  Update on the political issues brought up the necessity to believe in our talents and our people while reinforcing their strongest will to build their future based on their own power. For us, crisis, brought the sense of creativity in difficult times. The resounding response to those who believe that the economic crisis has reduced talent, or dreams for progress. The smell of young people, intensely left behind them, that of the fresh ingredients, transformed into design masterpieces, and that this is the beginning of a new Greece. And that's the whole meaning of the Living Postcards global platform .

Join us. #Share_the_greek_light_everywhere

Living Postcards began simply, 5 years ago with the aim to introduce foreign visitors to the creative activities of Greece and help them escape the stereotypical image they had of our country. Operating as a global platform that is accessible to all, the site is updated everyday. Working to continuously discover creative new brands and people that have a story to tell, the vision behind Living Postcards is one of hope. ''

Searching ''The New Face of Greece'' all over the world, our first stop is New York, the famous ''Big Apple''. Speakers will share with us their dreams, their own ''trip'' to success and -why not?- some of their marketing tips. ''The most elegant, colourful, creative and modern living postcards that represent Greece, the country everyone would like to live in.  Art, gastronomy, fashion, design, music, creative groups, destinations and accomodations are but a few of the areas recommended in the organised database, which adresses its-foreign primarily visitors, intorducing ''the new modern face of Greece''.

Gogo Farmaki- Fashion Blooger/ Entepreneur

Georgia "Gogo" Farmaki has taken NYC's fashion scene by storm. Born in a small town in Greece, she moved to Athens in a young age and very quickly made a name as a fashion blogger. Having worked at Alpha TV, she is a well known stylist and entepreneur. Owner of sunglasses and accessories company Kisterss, co-founded with sister Olga, Gogo is a guru of the latest trends.

Their blog being awarded by Marie Claire Greece as the best fashion blog"No better place to expand her brand than NYC, Gogo has been living in the Big Apple since 2012, her products being at Soho Grand Hotel.

Dionisis Liakopoulos: Executive Chef "The Greek",

Dionisis Liakopoulos: Executive Chef "The Greek" Hailing from Athens, chef's love for food was born by watching his father in the kitchen,himself a chef and restaurateur. Athenian restaurant Kouzina, was chef's first professional kitchen experience before deciding to travel to Cyprus, Italy and Japan,always curious about new techniques.

NYC became home in 2012, coming over to attend a course at the CIA. Since then he has cooked at 11 Madison and Estella among others. You can now find him at The Greek, promoting modern Greek cuisine and on his way to introduce a new concept as well as a cook book!

Nikos Karytinos-Architect,

Greek australian Nicholas Karytinos is a principal at Tacet Creations based in NYC.

 

Raised between Melbourne and Athens he ventured to the USA and Cornell university in pursuit of higher education. initiating his career in Athens during the energetic period of the 2004 Olympic games, he was involved in large scale projects and masterplanning he returned to New York City.

Nicholas' bi-cultural background has been instrumental in developing the practice into a business whose clients are truly international. The range of work spans from high-ed residential and commercial work, to conceptual and experimental work, to real estate development projects in the US and internationally.

Nicholas is a staple juror at Architectural programs in NY and a roving critic at Columbia University graduate school of design.

Francis Toumbakaris -Interior Designer,

Francis Toumbakaris was born and raised in Athens, Greece. Long before turning his attention to design and construction, Francis made his mark as a classical ballet dancer. World tours, Broadway shows, film and television allowed him to travel and recreate "home" around the globe. Francis discovered his "handy" nature at the age of 15 while studying in Switzerland. In a tiny studio in Lausanne on a shoestring budget, he created his first home away from home. Painting, decorating and installing his first dimmer switch forced him to read instructions in foreign languages. Francis Toumbakaris grew his interior design studio, Francis Interiors, (www.francisinteriors.com) from being a licensed general contractor under the name Greek & Handy (www.greekandhandy.com) Renovation projects got him a great reputation around NYC for his impeccable taste, great eye for design and attention to detail.

"People often ask me why did I stop dancing? The answer is very simple – it's inherent in me. I used to move in space and now I get to create space." – Francis Toumbakaris

AddThis Social Bookmark Button

 

Photo Gallery

  

Money Show Athens

Φεστιβαλ εθελοντισμου

Money Show Thessaloniki

Βρείτε μας στο

Το Money Show Θεσσαλονίκης διοργανώνεται

σε συνεργασία με το Ελληνο-Ιταλικό Εμπορικό

Επιμελητήριο Θεσσαλονίκης.

Το Money Show Αθήνας διοργανώνεται

σε συνεργασία με το Ελληνο-Κινεζικό

Εμπορικό Επιμελητήριο


ellhnotsexiko_epimelhthrio.png

 

 

 

 

 

 

Το Money Show Αθήνας διοργανώνεται

σε συνεργασία με το Ελληνο-Τσεχικό

Εμπορικό Επιμελητήριο.

 

 

Χορηγοι

 

 

 

inforex-trading.blogspot.gr.jpg
Greek_Foodosophy24.jpg
ban.jpg
Logo_e-FSW.jpg
freemoney.png
 traders.png
 BERGMANN_KORD_GR.png
 spiroulina.png
 ellhni_georgi.png
Delta_Forex_Logo.jpg
 image001.jpg
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Money Show Athens